• Ви знаходитесь тут:

• Для Вас, батьки!

У ДНЗ здійснюється дошкільна освіта дітей від 2-х до 6-7 річного віку, відповідно до чинного законодавства.

ДНЗ працює

з 630 до 1830 щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів. Про додаткові вихідні та скорочені дні батьки повідомляються письмовою об’явою.

Ранковий прийом дітей у ДНЗ здійснюється з 630до 800.

Щоденно батьки забирають дітей до дому з 1630 до 1800

До ДНЗ батьки приводять дитину:

• Здорову!!!
  • Охайно одягнену. Одяг має відповідати погодним умовам;
  • У зручному взутті.
  • Змінне взуття – ортопедичне (за призначенням лікаря-ортопеда)

Прохання: маркіруйте речі дитини, (підписуйте або вишивайте її ініціали чи ім’я та прізвище), запасні речі охайно складіть у відповідно промаркірований мішечок з метою їх збереження у дитячій шафі, пришийте на верхній одяг петельки.

Поважними причинами невідвідування дитиною ДНЗ є випадки, підкріплені відповідними документами:

• хвороба дитини (медична довідка про стан здоров'я дитини перед поверненням у ДНЗ);
  • відпустка батьків (довідка з місця роботи батьків, медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ДНЗ);
  • літнє оздоровлення:
  • 1 червня - 31 серпня (заява батьків, медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ДНЗ).
  • Дитину можна залишати вдома за сімейними обставинами без подальшого подання медичної довідки про стан її здоров’я не більше ніж на 2 дні, враховуючи вихідні дні.

/Files/images/УКР 1.jpg