• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом до ДНЗ

ПРИЙОМ ДО ДНЗ

Умови комплектування дітей в ДНЗ

На підставі рішення засідання Запорізької обласної психолого-медико-педагогічної консультації (протокол № 1 від 16.01.2016) в ДНЗ мають право бути зарахованими діти, які мають порушення опорно-рухового апарату тільки середнього та тяжкого ступеню.

Дитячий церебральний параліч ФОРМИ: - Спастична диплегія- парапарез(хвороба Літтля);
- Подвійна геміплегія-тетрапарез;
- Гіперкінестична форма - Атонічно-астатична форма
- Геміплегічна, геміпаретична форма
Важкі порушення опорно-рухового апарату внаслідок органічного ураження ЦНС (як варіант самостійно пересувається, себе обслуговують)При легких формах ДЦП: порушення опорно-рухового апарату внаслідок органічного ураження ЦНС
Дошкільний вік
А) корекційно-розвиткове навчання за програмою для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату до початку навчання у школі (до кінця ___н.р., по 31.05.___н.р.) Б) корекційно-розвиткове навчання за програмою хія дітей з порушеннями опорно- рухового апарату до початку навчання у школі(до кінця ___н.р., по 31.05.___н.р.), короткотривалий режим перебування з метою надання індивідуальної корекційної допомоги. Формування моторики, навичок соціально- побутової орієнтації, самообслуговування. Заняття з логопедом, психологом.
- Остеохондроз хребта. - Міопатія
- Нейропатія.
- Наслідки інфекційних поліартритів
- Наслідки поліомієліту (хвороба Гейне-Медіна) у відновному і резидуальному станах,
- Сколіози (нейрогенного походження),
- Артогрипоз
- Клишоногість – важка ступінь
При легких формах порушення опорно-рухового апарату (як варіант самостійно пересувається, себе обслуговують) Дошкільний вік А) корекційно-розвиткове навчання за програмою для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату до початку навчання у школі (до кінця ___н.р., по 31.05.___н.р.) Б) корекційно-розвиткове навчання за програмою хія дітей з порушеннями опорно- рухового апарату до початку навчання у школі(до кінця ___н.р., по 31.05.___н.р.), короткотривалий режим перебування з метою надання індивідуальної корекційної допомоги. Розвиток дрібної моторики (за необхід-ністю), навичок соціально-побутової орієнтації, самообслуговування Заняття з логопедом, психологом.
- Кривошия
- Клишоногість - легка ступінь
- Деформація суглобів: *дисплазія,
* вивих,
*підвивих,
* вальгусна деформація шийки стегнової кістки, *укорочення кінцівки
- Деформація грудної клітки:
*лійкоподібна і воронкоподібна, *килеподібна
- Деформація стоп: плосковальгусна, еквіно-варусна, деформація стоп ІІІ-ІV ступеня
Значні порушення опорно-рухового апарату (як варіант самостійно пересувається, себе обслуговують) Дошкільний вік корекційно-розвиткове навчання за програмою хія дітей з порушеннями опорно- рухового апарату до початку навчання у школі(до кінця ___н.р., по 31.05.___н.р.), (2 (3) роки в залежності від віку дитини)


(За необхідністю - розвиток мілкої моторики, навичок соціально-побутової орієнтації, самообслуговування). Заняття з логопедом, психологом.


Відповідно до Постанови КМУ від 26.08.2002 №1243 харчування дітей у спеціальному ДНЗ№232 безкоштовне.ДНЗ №232 забезпечує корекцію фізичного розвитку, виховання та навчання. Робота здійснюється лікарем – ортопедом, сестрою медичною з лікувальної фізкультури та масажу, медсестрою з фізіотерапії, учителем-логопедом, практичним психологом, інструктором з фізвиховання. Всі послуги надаються безкоштовно.

Прийом дітей до ДНЗ № 232 здійснюється завідувачем.

В електронному реєстрі по влаштуванню дітей у ДНЗ майбутній вихованець ДНЗ №232 може бути зареєстрований у будь-який ДНЗ Хортицького району.
В ДНЗ функціонує підготовча до школи група.

Адреса: вул. Запорізького козацтва, 9А

Телефон для довідок: 277 04 32

Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi